Чернігівська область, Бобровицький район

Аналіз регуляторного впливу             Назва регуляторного акту: проект рішення Новобасанської сільської ради  "Про затвердження  Порядку визначення та відшкодування Новобасанській сільській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земель

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Новобасанської сільської ради  "Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Новобасанській сільській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства”.

Проект рішення  Новобасанської сільської ради  "Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Новобасанській сільській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства”.