A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новобасанська громада
Чернігівська область, Ніжинський район

Моніторинг конкурсів та грантів

 

ГРАНТИ НА ЛИПЕНЬ 2018Р.

Червень 2018

Запрошуються старшокласники до участі у літньому воркшопі з підприємництва

2-3  липня у Києві Благодійний фонд ICEPP збирає 25 активних, талановитих та креативних школярів з усієї України, для того щоб визначити, розвинути їхні підприємницькі навики та допомогти стати справжніми акулами бізнесу вже з юного віку. 

Інтенсивно, у неформальній атмосфері, будемо разом вчитись новому. А саме будемо вдосконалювати знання про: 

1) Дизайн-мислення як інструмент побудови нових  інноваційних підприємств у мінливому світі

2) Підприємництво:

  • Плюси і мінуси власного бізнесу. Риси сучасних підприємців.
  • Форми підприємництва в міжнародному просторі

3) Основні кроки налагодження бізнесу:

  • виявлення можливостей та пошук свого споживача
  • аналіз ринку та конкурентів
  • створення життєздатної бізнес-моделі для генерація прибутку
  • цикл розвитку підприємства

4) Як залучити ресурси на реалізацію свого бізнес проекту в Україні. 

Заповнюй заявку, якщо:

  • ти вмотивований, відповідальний, активний та завжди прагнеш нових знань
  • любиш працювати у команді
  • твій вік – 15-17 років
  • маєш 2-3 товаришів, з ким би ти хотів відвідати воркшоп, та повнолітнього супроводжуючого 

Приймаються заявки від груп 3-4 осіб з однієї громади, що мають повнолітнього супроводжуючого.  

Перевага надається учасникам –  молоді із числа ВПО, що можуть документально підтвердити свій статус. 

Організатори покривають витрати учасників на проїзд до Києва відповідно до наданих оригіналів проїзних документів, а також для повнолітнього супроводжуючого на 3-4 школярів. Крім того, надається проживання (по 2-3 особи на кімнату) та харчування під час всього воркшопу. Для учасників з міста Києва витрати на проїзд не компенсуються. 

Для участі, необхідно заповнити анкету за посиланням.  Дедлайн – 15 червня 2018 року. 

У разі запитань, пишіть на icepp.ngo@gmail.com

Не зволікай! Проведи літо з користю!

Грант на безкоштовне навчання на Кіпрі

Американський університет в Гірне пропонує гранти на навчання для українців, які бажають отримати якісну вищу освіту за різними напрямками. Мова навчання – англійська. Дедлайн - 20 червня 2018 року. 

Більше грантів у розділі Гранти 

25 червня в Києві буде проведено екзамен, на основі якого будуть визначені переможці, що отримають 100% покриття вартості навчання на отримання ступеня бакалавра!

Для участі  в конкурсі необхідно:

1 Зареєструватись за посиланням   https://goo.gl/forms/8GYbi4UEi3Jq6zde2

2 З'явитись в день екзамену (25 червня 2018 р) за отриманою адресою в м. Києві з документом, що засвідчує особу

3 Пройти тест

4 Чекати результати (до 1 місяця) і пакувати валізи J


Кандидат має відповідати наступним вимогам:
- повна середня освіта
- володіти англійською мовою не нижче В1 (сертифікат на день проведення екзамену мати не обов’язково)

Рішення про надання гранту приймає незалежна комісія університету на основі результатів екзамену.

Додатково учасники можуть надати мотиваційний лист. Мотиваційний лист писати в довільній формі, але не більше ніж сторінка А4 (мова – англійська, машинописний текст). Мотиваційний лист НЕ впливає на результати екзамену. Листи будуть прийматись до уваги для визначення переможців при однаковій кількості балів за результатами екзамену.

Дедлайн:  реєстація на екзамен закривається 20.06 в 23:59

Організацію проведення екзамену забезпечує міжнародна інвестиційно консалтингова компанія Dom Info Group.

Конкурс грантів для ГО від Центру політико-правових реформ

Центр політико-правових реформ за сприяння Європейської Комісії у рамках проекту «Посилення ролі громадськості у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади» повторно оголошує конкурс грантів «Посилення ролі громадськості у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади». Розмір гранту - до 300 000 грн. Дедлайн - 18 червня 2018 року.

Більше грантів у розділі Гранти 

Мета конкурсу: посилення спроможності ОГС у регіонах України впливати на органи державної влади та місцевого самоврядування, на їхніх посадових осіб з метою імплементації та прискорення реформ шляхом участі у розробці політики, її адвокації, комунікації та моніторингу результатів її реалізації у сферах:

  • Антикорупційна експертиза рішень органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади
  • Підвищення ефективності боротьби з корупцією у регіонах шляхом моніторингу процесів використання місцевих бюджетів, державного та комунального майна тощо
  • Підвищення ефективності боротьби з корупцією у регіонах шляхом аналізу відомостей, зазначених у деклараціях посадових осіб місцевих органів влади.

Конкурс має на меті зростання залучення організацій громадянського суспільства як до процесів моніторингу секторальних реформ, так і до імплементації успішних реформ правосуддя, державного управління, змін у системі органів правопорядку, подолання корупції в державі, формування підзвітної і прозорої влади.

Учасники конкурсу: до участі у конкурсі запрошуються громадські організації, які мають:

  • статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні;
  • щонайменше дворічний досвід практичної роботи у сфері запропонованого проекту;
  • спроможність впроваджувати грантові проекти та звітуватися за ними (включно з фінансовим звітуванням);
  • наявність окремого банківського рахунку для реалізації проекту.

Заохочується та вітається здійснення проектної діяльності у співпраці з іншими регіональними громадськими організаціями аналітичного та експертного спрямування.

У рамках цього проекту гранти не надаються політичним партіям та релігійним громадам.

Пріоритети конкурсу:

Проект має передбачати досягнення прогресу у посиленні та збільшенні впливу громадськості на хід реформ у регіонах шляхом розробки політики, її адвокації, комунікації та моніторингу результатів її реалізації (наведений перелік не є вичерпним):

  1. Формування експертних робочих груп з представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, громадськості та представників ЗМІ для розробки документів щодо напрямків та методів реформування.
  2. Адвокаційна діяльність щодо ухвалення рішень спрямованих на впровадження реформ.
  3. Підвищення обізнаності громадян у питаннях, пов’язаних з реалізацією реформ для заохочення громадської дискусії і діалогу представників органів  влади та громадян.
  4. Сприяння комунікації, консультаціям, діалогу та співпраці між громадськими активістами і представниками влади, спрямовані на успішну реалізацію реформ.
  5. Моніторинг впровадження реформ.
  6. Проведення семінарів, круглих столів та інших заходів у громадах з метою обговорення реформування у відповідних сферах.

Під час впровадження проекту мають бути обов’язково враховані такі складові:

  1. Дослідження стану обраної сфери та змін, які відбулися за останній рік (спосіб проведення дослідження має бути детально описаний).
  2. Підготовка рекомендацій щодо покращення реформування вибраної сфери (до цього процесу мають бути долучені громадські експерти та фахівці, в проекті має бути зазначено які саме).
  3. Поширення результатів дослідження та напрацьованих рекомендацій серед цільових груп проекту (самі цільові групи та канали поширення інформації мають бути детально описані).

Проектна діяльність має передбачати інформування громадськості про хід реалізації проекту та його результати.

Інші умови

Бюджет конкурсу:

Розмір гранту – від 150 000 грн. до 300 000 грн. При відносно однакових заявках перевага буде віддаватись заявці з найменшим бюджетом. Стандартний розмір гранту: 220 000 грн.

Тривалість проектів – від 6 до 10 місяців

Необхідно:

Заповнити онлайн-анкету.

Звернутися з запитом на отримання аплікаційної та бюджетної формою за адресою blyzniuk@pravo.org.ua

Надати заявку із бюджетом визначеної форми за адресою: centre@pravo.org.ua

Tревел-грант для участі у конференції ІETMSatellite Meeting

Можливість отримати тревел-грант для участі у театральній конференції ІETM Satellite Meeting в Києві для учасників з інших міст. Дедлайн – 10 червня 2018 року (далі - англ.). 

Thanks to the support of EEPAP and Mystetsky Arsenal, our members and non-members participants based in EEPAP countries can apply for a travel grant to attend our Satellite in Kyiv.

As much as we would like to help as many people as possible, unfortunately our budget is limited and we are not able to meet every request. Thus, we have to install certain criteria for providing grants and appoint an external commitee to make the selection of candidates. 

What do the grants cover?
The grants can cover up to 75% of the travel and accommodation expenses related to the meeting. The grants do not cover per diem, visa or local transport expenses (taxi, bus, etc.).

Who can apply?
The travel grant is offered to IETM members and non-member participants based in EEPAP countries, whose organisation’s annual turnover or freelance activities’ income does not exceed € 100.000.

How does it work?
The grantees are responsible for booking their own travel, which will be partly refunded after the meeting upon receipt of the grant report. The three nights of accommodation covered by the grant will be booked and paid directly by us. Should you choose to stay longer, you will have to make the arrangements yourself.

EEPAP Countries: Armenia, Azerbaijan, Belarus, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Georgia, Hungary, Kosovo, Macedonia, Moldova, Poland, Romania, Serbia, Slovakia, Slovenia and Ukraine.

Application form

Carefully fill in the budget section - don’t forget to look for the cheapest ticket: the cheaper the tickets, the more grants we will be able to provide to other participants.

Make sure to elaborate on the motivation section of the form – your motivation to attend the meeting will be the main criteria for selection. 

Any questions? Get in touch with us through our forum.

Конкурс грантів на здійснення громадського моніторингу рішень ВККСУ, ВРП та висновків ГРД

Програма USAID «Нове правосуддя» оголошує конкурс для українських НУО на отримання гранту на здійснення громадського моніторингу рішень Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя та висновків громадської ради доброчесності. Розмір гранту - до 400 000 грн. Дедлайн - 22 червня 2018 року.

Більше грантів у розділі Гранти 

Програма USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» оголошує конкурс заявок для українських неурядових організацій на отримання гранту на здійснення громадського моніторингу рішень ВККСУ, ухвалених в 2017-2018 роках в процесі кваліфікаційного оцінювання суддів і кандидатів на посаду судді, висновків ГРД, а також рішень ВРП щодо призначення кандидатів суддями.

Метою цієї діяльності є підтримка організацій громадянського суспільства, які бажають і можуть здійснити моніторинг діяльності ВККСУ та ГРД у процесі кваліфікаційного оцінювання як діючих суддів, так і кандидатів на посаду судді до нового Верховного Суду, а також діяльності ВРП з формування суддівського корпусу в зазначений період.

Програма «Нове правосуддя» планує надати грант у розмірі до 400 000 грн. Розмір гранту встановлюється залежно від специфіки діяльності грантового проекту, що фінансується з коштів гранту, шляхом переговорів. Очікується, що діяльність за грантовим проектом, почнеться орієнтовно 1 серпня 2018 р., а її тривалість не може перевищувати 6 місяців. Заявки слід подавати в електронному та паперовому вигляді. Прийом заявок завершується 22 червня 2018 р. о 18:00.

Умови конкурсу та форми для заповнення розміщені на вебсайті Програми USAID «Нове правосуддя» за посиланням.

BWB пропонує мікро-гранти для громадських проектів

Організація «Burners Without Borders» (BWB) оголошує про відкриття програми мікро-грантів для креативних громадських проектів, що мають на меті розвиток громад. Розмір грантів - 100-1500 доларів США. Дедлайн - 4 червня 2018 року (далі - англ.).

Більше грантів у розділі Гранти 

BWB is excited to announce the launch of our 10th annual community micro-grant program, and you are invited to apply! To date, BWB has provided over $190K in grants for over 100 projects that have made a positive impact around the world, by leveraging a relatively small amount of money against the mighty power of the community’s capacity to make a difference.

Grant details

Applications Due: June 4, 2018 at 11:59pm PDT

Grant Awards: $100-$1,500

BWB grant program vision

Through BWB’s grant program, we are committed to jump-starting creative, civic projects that both grow community and make a positive impact. We know that real change starts at the grassroots level and healthy communities emerge from citizens participating in actively creating the kinds of communities they want to live in. BWB prides itself on accomplishing a lot with very little money by engaging the power of community and innovative problem solving to make a difference.

Grant guidelines

BWB hasn’t got to where we are at today by creating a lot of restrictive rules. BWB is about giving ourselves permission to evoke the wildest parts of our imaginations to tackle issues we care about. Really, the sky is the limit. You are encouraged to collaborate with members of your community and dream big! What do you care about? How can your community creatively address a particular issue to make a positive impact? What elements can you invite in that will make it engaging and fun?

What we don`t fund: Paying salaries or stipends or art projects that lack a community, civic engagement component.  Fundraising Events.  Capital Campaigns.  

If you are looking for inspiration to create your own project, check out the 2017 award winners & 2016 award winners to get an idea of the types of project we fund.


Questions we ask oursevles when reviewing submissions: 
In an attempt to help you consider whether or not your project is suitable for our grant program, we’ve provided a list of questions our judges ask when revewing submissions.  These questions are not hard-lines, but rather touch points and things to consider.

Feasibility

  • Does the project’s mission/goals fit with BWB’s? Is it civic/community service minded (vs. art for art’s sake)?
  • How well does this project leverage volunteer resources and community resources against a relatively small injection of money?
  • Does the project seem reasonable/feasible given the budget, timeframe and volunteers who are available to complete the project?
  • What experience does the project leader have in organizing projects? How much support will they require from BWB to make the project successful?
  • Is this project likely to get funded from a different donor? Is our grant important for this project’s existence?
  • What other funds need to be raised for this project to be successful?
  • Will this particular grant money make a significant impact to the project?
  • Will there be any income from this project? If so, how will the profit be used in service of the community?

Community Engagement and Impact

  • Is the project interactive and participatory? Does it engage the broader community beyond the grant recipients? Does the project bring together a variety of stakeholders or communities?
  • How many people will this project touch and in what way?
  • How will this project affect the community over time? What is the life of the project after the grant has been given and the initial project is completed?
  • Is the community inviting this project and is there a demonstrated need for this project?
  • How will the impacts be measured? What is the quality of the impact vs the quantity?
  • How does this project promote community leadership?
  • Is the execution of the project engaging and fun for volunteers?

Навчальна програма стажування у Франції

Проект «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинає набір кандидатів з Львівської та Івано-Франківської областей для участі у програмі «Зміцнення державного управління через підвищення прозорості, зниження бюрократії та боротьбу з корупцією шляхом запровадження сучасних інструментів ІКТ». Дедлайн - 6 червня 2018 року. 

Більше грантів у розділі Гранти 

Орієнтовна дата поїздки –  7-14 липня 2018 року.

Термін подання документів – до 6 червня 2018 року.

Основна мета програми «Зміцнення державного управління через підвищення прозорості, зниження бюрократії та боротьбу з корупцією шляхом запровадження сучасних інструментів ІКТ» полягає в ознайомленні службовців обласних державних адміністрацій (Львівська та Івано-Франківська) з європейським досвідом та кращими практиками діяльності державної служби, впливом ІКТ-рішень, механізмів та інструментів на підвищення прозорості та підзвітності, і як наслідок, на зменшення корупції та підвищення якості державного управління. Обласні чиновники матимуть змогу визначити та запозичити ефективні підходи та рішення, які можуть бути впровадженими у пілотних Львівській та Івано-Франківській областях та будуть репліковані чи адаптовані до інших областей України.

Навчальна програма «Зміцнення державного управління через підвищення прозорості, зниження бюрократії та боротьбу з корупцією шляхом запровадження сучасних інструментів ІКТ» проходитиме у Франції і триватиме 7 днів.

Учасники відбиратимуться шляхом відкритого конкурсу. Група складатиметься з 10 осіб. Під час перебування в країні навчання учасники проживатимуть у готелях з двомісним поселенням. Усі витрати учасників програми покриваються проектом, окрім вартості виготовлення закордонного паспорта та витрат на території України (транспортних, проживання в готелі у разі потреби, поштових тощо). Знання англійської мови не вимагається, під час програми з групою працюють перекладачі.

Ідеальними кандидатами програми є управлінці, які приймають рішення на національному та муніципальному рівнях, беруть участь у провадженні електронного урядування та антикорупційних реформ, зокрема:

•           Державні службовці  обласних державних адміністрацій Львівської та Івано-Франківської областей, які беруть участь у розробці та координуванні системи відкритої інформації та електронних послуг, впровадженні сучасних методів роботи державної служби;

•           Представники соціальних НУО;

•           Експертні установи, задіяні у розробку та застосування електронного урядування, відкритих даних та електронних послуг;

•           Представники ЗМІ, що мають авторитет та досвід висвітлення роботи державної служби.

Дізнатись більше про програму та заповнити он-лайн Анкету кандидата можна на сайті виконавця проекту в Україні - Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME) www.ptp.ceume.org.ua.

Конкурс грантів для громадських організацій від Українського жіночого фонду

Український жіночий фонд запрошує жіночі і феміністичні громадські організації до участі у новому конкурсі грантів за двома пріоритетними напрямками. Дедлайн -  5 червня 2018 року. 

Більше грантів у розділі Гранти

Напрямок 1: Візуалізація прав жінок, жіночого активізму та жіночого/феміністичного руху

В рамках конкурсу будуть підтримані проекти, що передбачають:

  • створення позитивного сприйняття жіночого активізму і усунення ґендерних стереотипів через реалізацію інноваційних та творчих проектів (блоги, виставки, короткометражні фільми, вистави, вуличні акції тощо);
  • формування стійкої громадської думки про необхідність дотримання прав жінок і утвердження ґендерної рівності через проведення тематичних інформаційних кампаній, публікацій у ЗМІ, створення і розповсюдження соціальної реклами, організацію видовищних заходів тощо;
  • поширення історій жінок, які змінюють життя в громадах, на регіональному та національному рівнях.

Максимальний розмір гранту –  130 000 гривень. Тривалість проекту – до 6 місяців.

Напрямок 2: Розвиток партнерств між жіночими/феміністичними організаціями і активістками на місцевому, регіональному та національному рівнях

В рамках конкурсу будуть підтримані проекти, що передбачають:

  • створення місцевих і регіональних ініціатив для залучення жіночих/феміністичних організацій, неформальних груп, активісток і активістів до спільного визначення і вирішення викликів, з якими стикаються жінки та дівчата;
  • посилення місцевих/регіональних та/або новостворених жіночих/феміністичних організацій через реалізацію спільних ініціатив з більш досвідченими жіночими/феміністичними організаціями. Проекти за даним напрямком можуть подаватись як досвідченими, так і новоствореними організаціями і повинні передбачати рівноправне партнерство.  

Максимальний розмір гранту –  130 000 гривень. Тривалість проекту – до 6 місяців.

Критерії для отримання гранту за конкурсами:

  • Запланована діяльність відповідає пріоритетам конкурсу;
  • Запропоновані дії є ефективними і дозволяють досягти мети проекту;
  • Очікувані результати від реалізації проекту є реальними, послідовними і чітко визначеними;
  • В рамках даних конкурсів УЖФ надає підтримку тільки громадським організаціям, які є жіночими/феміністичними за статутом, або в статуті яких прописані пункти завдань щодо вирішення жіночих та гендерних питань;
  • Перевага в конкурсах за напрямками 1 і 2 надаватиметься проектам, що передбачають діалог між різними за віком, досвідом у русі тощо поколіннями активісток;
  • Участь у конкурсах за напрямками 1 і 2 можуть брати як досвідчені організації, так і новостворені.     

Просимо звернути увагу:

  • після отримання і реєстрації проекту Фонд надішле кожному апліканту електронною поштою підтвердження про реєстрацію з реєстраційним номером;
  • остаточне рішення УЖФ щодо проекту перегляду не підлягає;
  • причини відмови в підтримці проекту не повідомляються;

Кінцева дата подання проектів 5 червня 2018 року

Оголошення результатів конкурсу: 5 липня 2018 року

Для участі у конкурсі зацікавлені організації мають подати:

1. Заповнену аплікаційну форму українською мовою в електронному вигляді з усіма додатками в одному файлі (у форматі .doc).

2. Витяг із статуту організації, що підтверджує, що напрямками її діяльності є захист прав жінок та/або просування ґендерної рівності.

Просимо надсилати проекти з поміткою в темі листа «Конкурс грантів за напрямком «Назва напрямку» за адресою o.goriacheva@uwf.org.ua до 18:00 5 червня 2018 року.  

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь