Міністерство соціальної політики України презентувало соціальний відеоролик із протидії торгівлі людьми «Українці в якості наркокур’єрів. Виклики сьогодення».

Дата: 13.03.2018 12:12

На виконання Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 111, Мінсоцполітики виготовлено відеоролик із протидії торгівлі людьми «Українці в якості наркокур’єрів. Виклики сьогодення», який має статуси соціальної реклами (лист Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 21.02.2018 № 24/22).

З метою убезпечення потрапляння громадян України у ситуацію торгівлі людьми, зокрема, втягнення у злочинну діяльність із перевезення наркотичних речовин на території іноземних країн, просимо забезпечити розміщення відеоролику на офіційних веб-сторінках райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад, об’єднаних територіальних громад, а також у соціальних мережах.

Посилання на завантаження відеоролику: https://youtu.be/q9r3Pbrymq0