ВЕЛИКЕ ПРИБИРАННЯ ТРИВАЄ

Дата: 11.04.2018 15:52

Шановні жителі нашої громади,  розпочався місячник благоустрою, озеленення, прибирання.

Найпершими на прибирання вийшли працівники  комунального підприємства  Новобасанської сільської ради, які проводять зачистку вулиць від сміття, прибирають узбіччя доріг від намивів грунту,  проводять обрізку дерев по центральних вулицях та вивозять сміття, гілля. Сьогодні до комунальників приєдналися і учні Новобасанської середньої школи І-ІІІ ступенів.

Усі підприємства, установи та організації населених пунктів Новобасанської громади мають забезпечити належний санітарний стан на територіях, закріплених та прилеглих до них, а мешканці приватного сектору – на розташованих поруч із домоволодіннями. А от вивезення зібраного сміття забезпечуватиме комунальне підприємство. Кожен має змогу, витративши небагато часу, стати корисним для суспільства і природи, навіть організатором невеличкої акції за місцем проживання. У власному дворику, на вулиці, біля  будинку можна організувати прибирання території чи висадження квітів, кущів та дерев. Розповісти дітям, а інколи дорослим,  про необхідність дбати і піклуватися про природу,  підтримувати чистоту довкілля та бережно ставитися до зелених зон у населених пунктах.

Звертаємося до всіх з проханням долучатися  до прибирання, щоб спільно ми зробили наші села чистими та  привабливими.