"ВЕЛИКЕ ПРИБИРАННЯ" У СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГАХ

Жителі сіл Білоцерківці та Веприк теж долучились до «толоки», і попрацювали дійсно на славу. Працівники старостинських округів, закладів культури, освіти  прибирали сміття біля бюджетних установ громади, впорядковували пам’ятні місця, кладовища.  В центрі сіл впорядковані території, побілені бордюри,  вже зацвіли перші тюльпани! Приємно глянути!

Дуже важливо, аби до благоустрою населених пунктів громади долучалося якомога більше жителів. Всі мешканці повинні розуміти, що вони є частиною громади і разом із місцевою владою несуть однакову відповідальність за порядок і чистоту. Тому необхідно спільними зусиллями, пліч-о-пліч,  прибирати  протягом усього року підтримувати належний стан у нашому спільному домі.

Дякуємо всім, хто долучився до акції, і не забуваємо, що місячник благоустрою продовжується.