МИ ЗДОРОВ'Я БЕРЕЖЕМО - В ЧИСТОМУ СЕЛІ ЖИВЕМО

Дата: 01.05.2018 07:00

24 квітня учні 4 класу Новобиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом Шупик Альбіни Никифорівни провели на придорожній частині річки Супій природоохоронну акцію "Бережи водойму рідного краю".

На акцію діти окрім мішків і рукавичок приготували пам'ятки для відпочивальників: "Ми здоров'я бережемо- в чистому селі живемо", "Радість всім і хвала, якщо буде чиста вода", "Чисто не там де прибирають, а там де не смітять".

Всього за 45 хвилин роботи мішки були наповнені різними "цікавими" знахідками: взуття різнтго розміру,  використані памперси, каністри, пластикові та склянні пляшки, навіть труп домашньої тварини, ретельно загорнутий в пакет,  обломки дитячих іграшок,  поліетиленові пакети та ще багато іншого. Все сміття було віднесено до загальносільського місця збору сміття.

Учні зробили висновок, що дорослі перетворили берег річки нп сміттєзвалище!