Тематичний короткотерміновий виїзний семінар-тренінг «Управління проектним циклом – від ідеї до звітності»

07 травня у Новобасанській сільській раді відбувся тематичний короткотерміновий виїзний семінар-тренінг «Управління проектним циклом – від ідеї до звітності». Тренінг провів Володимир БОЙКО, директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Працівники сільської ради мали можливість ознайомитись з особливостями підготовки проектних заявок до всеукраїнських та міжнародних фондів, що надають технічну, фінансову підтримку у реалізації різних соціальних ініціатив.

У ході семінару Володимир Бойко розповів про роботу  у сфері написання та управління проектами, управління інвестиційними або «твердими» проектами, джерела фінансування таких проектів. Учасники тренінгу отримали необхідні знання для  ведення проектної діяльності, систематизували наявні знання, розібрались детально з поняттями «мета», «цілі», «завдання», «структура проекту» тощо, з питаннями структури та бюджету проекту, зі специфікою роботи в міжнародних проектах. У ході заходу учасниками розглянуто аспекти проектного менеджменту: джерела фінансування та мотиви донорів, визначення та опис проектних ідей, зацікавлених сторін, заходи проектних пропозицій. Детально опрацьовано вимоги до складових бюджету.
   Під час тренінгу учасники виконували практичні вправи, працювали в режимі «запитання-відповідь», висловлювали свої ідеї щодо написання власних проектів.