Долучись до свята - одягни вишиванку!

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

Відзначили це свято і працівники  Новобасанської сільської ради, які прийшли на роботу у вишиванках.  Члени виконавчого комітету завітали до нас на чергове засідання теж  у національному вбранні.  Навіть відвідувачі сільської ради теж приєдналися сьогодні до святкового флешмобу у вишиванках.

Тож  не пропустіть День Вишиванки в Україні, порадуйте себе та оточуючих красивим елементом національного костюма, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Всі сьогодні  у вишитих сорочках та з гарним настроєм!!!