Рятувальники провели розяснювальну роботу щодо попередження пожеж

Дата: 27.08.2018 13:21

Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають непоправного збитку природі та державі. У вихідні і святкові дні ліс та парки відвідує велика кількість людей, що призводить до різкого зростання джерел вогню.
           Причинами численних пожеж у природних екосистемах є необережне поводження з вогнем дітей та дорослих, спалювання сміття поблизу житлових будинків і на території, прилеглій до лісових масивів та інше.
           Закликаємо дотримуватися правил пожежної безпеки, особливо під час відпочинку на природі:

-не кидайте сірників, що горять і недопалків;
    –розпалюйте вогнище тільки на очищеному до шару ґрунту майданчику;
    – після відпочинку загасіть вогнище водою або закидайте землею до повного припинення горіння або тління;
      –не залишайте непогашене багаття в лісі.
          Причиною 90% пожеж в природних екосистемах є діяльність людини.
          Так 23 серпня фахівцями Бобровицького районного відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області проведено профілактично-роз'яснювальну роботу серед населення та гостей с. Нова Басань. Рятувальники здійснили виступ на загальних зборах села, відпрацювали житловий сектор, місця масового відпочинку громадян у лісопаркових зонах та біля водойм.

Бережіть себе та оточуюче Вас природне середовище.
Якщо ви помітили загоряння в лісі – негайно телефонуйте за номером «101».

Пам’ятайте, що тільки дотримання правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків!

Вадим Сльозко  головний інспектор Бобровицького РВ УДСНС