Новобасанська громада
Бобровицький район, Чернігівська область

Надано допомогу ічнянцям

    

 

 9-го жовтня на Ічнянщині сталася жахлива трагедія : внаслідок диверсії (офіційна версія слідчої комісії) зірвались боєприпаси на військових складах в селищі Дружба.

   Було евакуйовано близько 20 тисяч чоловік. Люди поспіхом залишали власні оселі, господарство, навіть не встигши захопити документи та цінні речі.

    Виконком Новобасанської сільської ради відразу ж розповсюдив оголошення про збір допомоги для жителів з постраждалих територій. Відкликнулись жителі всіх сіл громади. Люди приносили теплі речі, продукти, консервацію, засоби гігієни та також гроші. Активно попрацювали білоцерківчани, які  зібрали 3650 грн. і  вепричани – 1650 грн.). Вороньківці принесли  картоплю, моркву, буряк, багато консервації та теплих речей. Засоби гігієни, продукти, крупи, печиво, теплі речі і навіть памперси принесли  небайдужі новобасанці та новобиківчани.

       13 жовтня  допомога була доставлена на постраждалі території, а саме в с. Дружба волонтерами Прилуцького козацького полку,  якраз напередодні свята Покрови пресвятої Богородиці та Дня козацтва.

       Дякуємо всім небайдужим людям. Нехай Господь оберігає Вас та благословляє на добрі справи!

 

Микола Мозговий« повернутися до списку новин