Надано допомогу ічнянцям

9-го жовтня на Ічнянщині сталася жахлива трагедія : внаслідок диверсії (офіційна версія слідчої комісії) зірвались боєприпаси на військових складах в селищі Дружба.

Було евакуйовано близько 20 тисяч чоловік. Люди поспіхом залишали власні оселі, господарство, навіть не встигши захопити документи та цінні речі.

Виконком Новобасанської сільської ради відразу ж розповсюдив оголошення про збір допомоги для жителів з постраждалих територій. Відкликнулись жителі всіх сіл громади. Люди приносили теплі речі, продукти, консервацію, засоби гігієни та також гроші. Активно попрацювали білоцерківчани, які  зібрали 3650 грн. і  вепричани – 1650 грн.). Вороньківці принесли  картоплю, моркву, буряк, багато консервації та теплих речей. Засоби гігієни, продукти, крупи, печиво, теплі речі і навіть памперси принесли  небайдужі новобасанці та новобиківчани.

13 жовтня  допомога була доставлена на постраждалі території, а саме в с. Дружба волонтерами Прилуцького козацького полку,  якраз напередодні свята Покрови пресвятої Богородиці та Дня козацтва.

Дякуємо всім небайдужим людям. Нехай Господь оберігає Вас та благословляє на добрі справи!

Микола Мозговий