Щодо проведення пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин

Дата: 12.11.2018 16:41

У Чернігівській області із 10.11.2018 року розпочато проведення планової пероральної імунізації м'ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу.

Вакцинація проводитиметься повітряним розподілом принад з вакциною авіакомпанією ТОВ  "Авіакомпанія V - Аvіа" за допомогою літаків АН-2. Розкидання вакцини буде проводитись в лісових та сільськогосподарських угіддях по всій території області.

Визначене місце посадки та зльоту літака в Чернігівській області, аеродром в с.Чемер (Прогрес), Козелецького району.

Тривалість проведення пероральної імунізації залежатиме від погодних умов.

Начальник Бобровицького районного

управління Головного управління

Держпродспоживслужби в Чернігівській

бласті                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Р. В. Дуб