Дата: 19.11.2018 14:38

15 листопада 2018 року на базі Куликівського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів Куликівської селищної ради відбувся обласний семінар на тему «Використання інформаційно – комунікаційних технологій в освітньому процесі та управлінні закладом загальної середньої освіти» за участю Усік І.А., завідувача відділу керівних кадрів та координації діяльності методичних кабінетів (центрів) ЧОІППО імені К.Д. Ушинського, Пригодій Т.М., методиста відділу керівних кадрів та координації діяльності методичних кабінетів (центрів), Халімон Н.М., голови Куликівської селищної ради, Масльонки С.П., начальника управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради, Башти А.М., завідувача методично-сервісним центром управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради, 32 заступників директорів з навчально-виховної роботи опорних закладів загальної середньої освіти з методичної роботи області, серед яких – Нетреба В.М., заступник директора з НВР Новобиківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Заступники директорів з навчально-виховної роботи відвідали  тренажерну залу та кабінет основ здоров’я, які є осередками формування здоров’язберігальної компетентності учасників освітнього процесу, отримали інформаційні матеріали з питань упровадження інформаційно-комунікаційних технологій у в освітній процес.