Вітання до Дня місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2018 12:56

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати сільської ради!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування - державним святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства, адже без місцевого самоврядування неможливо уявити собі демократичну, незалежну державу.

Це свято об’єднує людей з активною життєвою позицією, лідерів територіальної громади, чудових організаторів, що в наш нелегкий час, не дивлячись на труднощі, переймаються проблемами людей.

Бажаємо вам миру, міцного здоров’я, щастя, добра, нових звершень. Нехай цей святковий день додасть впевненості в завтрашньому дні, надасть натхнення для подальшої праці на благо громади та задля зміцнення авторитету нашої держави в усьому демократичному світі.

З повагою
В.о.голови Новобасанської сільської ради                            Віктор Гармата