Бобровицький РВ УДСНС України у Чернігівській області закликає громадян дотримуватись правил пожежної безпеки

Дата: 19.12.2018 09:54

За добу відразу дві пожежі житлових будинків

07 грудня 2018 року о 14 год. 09 хв. на пункт зв’язку частини
15 ДПРЧ (м. Бобровиця) надійшло повідомлення про пожежу  житлового будинку за адресою: Бобровицький
р-н, с. Ярославка, вул. 30 років Перемоги,  який належить громадянину В., 1973 року народження, тимчасово непрацюючий. Ймовірною причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем господаря.

08 грудня 2018 року о 03 год. 44 хв. на пункт зв’язку частини
р-н, с. Піски, вул. Польова, який належить громадянину Т., 1981 року народження.

За викликом до місця події прибуло одне відділення 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини та сільські вогнеборці з с. Піски. На час їх прибуття дах по всій площі та кімнати всередині будівлі були повністю охоплені полум`ям. Спільними діями вогнеборців пожежу о 04:45 було локалізовано та о 05:25 остаточно ліквідовано. Вогнем знищено покрівлю та перекриття по всій площі, пошкоджено стіни та майно. Під час гасіння, в одній з кімнат помешкання вогнеборці виявили обгоріле тіло чоловіка. Ним виявився 37-річний господар будинку.

За словами свідків, з вечора в будинку відбувалася вечірка. Під час пожежі всі хто був всередині будівлі встигли вибігти на вулицю, але з невідомих причин господар знову ж кинувся до палаючої оселі. Після цього його вже ніхто не бачив.

Причина пожежі на даний час встановлюється. По даному факту правоохоронці проводять розслідування.

Бобровицький РВ УДСНС України у Чернігівській області в котрий раз  закликає громадян дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті та пропонує виконувати наступні правила:

• Не паліть у ліжку;
  • Не зловживайте спиртними напоями;
  • Постійно слідкуйте за станом печей та  димоходів, усувайте виявлені                       несправності;
  • Не допускайте перекалу печей, не ставте впритул до них столи, дрова та інші легкозаймисті речі;
  • Слідкуйте за справністю електромережі;
  • Не користуйтеся старими та ненадійними обігрівачами;
  • Не дозволяйте дітям грати з вогнем і не залишайте їх без догляду дорослих;
  • Не загромаджуйте горищні приміщення, споруди сіном, соломою та іншими легкозаймистими матеріалами;
  • Не ходіть на горища будівель, в кладову і сараї з гасовими лампами, свічками та іншими приладами з відкритим вогнем. Для освітлення цих приміщень користуйтесь електрофонарями;
  • Не допускайте застосування в електрощитах некаліброваних плавких вставок;
  • Не допускайте перенавантаження електроприборами електромережі.

Пам'ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню. Давайте, все ж таки, зустрінемо Різдвяні свята безпечно та без надзвичайних подій! При виникненні  пожежі  негайно сповістіть в  пожежно-рятувальну службу за номером «101»

Провідний інспектор Бобровицького РВ

УДСНС України у Чернігівській області                                          Ілона Лосик