Нові можливості у сфері захисту своїх прав

Дата: 27.02.2019 15:46

В рамках  Я МАЮ ПРАВО! розповідаємо про нові можливості для громадян у сфері захисту своїх прав: звернутися до Громадського радника, щоб вирішити свою правову проблему, або стати Громадським радником та допомагати своїй громаді.

Громадські радники - це активні та небайдужі волонтери, які пройшли навчання з базових правових питань отримали відповідні свідоцтва.

Громадські радники розуміють правові проблеми та перенаправляють до компетентної інституції або надають правову інформацію, яка допоможе людині самостійно розв’язати свою проблему.

Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви розумієте її проблеми, прагнете змін і готові докладати зусиль на допомогу громаді, запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі і долучитися до команди громадських радників!

А чи знали Ви, що вчасно виконане рішення суду дозволяє особі уникнути:

- додаткових платежів та обмежень (арешт майна, обмеження у праві займатися певним видом діяльності),

- адміністративної та кримінальної відповідальності.

Крім того, це сприяє підвищенню доступності правосуддя, розвитку бізнесу та економіки в державі, відіграє важливу соціальну роль.

Детально про переваги вчасно виконаного рішення суду - в нашій інфографіці.