Візьми участь у розробці Cтратегії розвитку Новобасанської ОТГ.

Дата: 15.03.2019 15:11

Шановні жителі ! У нашій громаді розпочинається робота із розробки Стратегії розвитку Новобасанської об'єднаної територіальної громади до 2027року. Із метою врахування думки максимальної кількості мешканців нашої громади, визначення пріоритетів та підготовки якісної та об'єктивної Стратегії розвитку, просимо Вас долучитися до участі у соціальних дослідженнях та заповнити анкету. Замовником вищезазначеного соціального дослідження є виконавчий комітет Новобасанської сільської ради. Після завершення анкетування зібрану інформацію буде опрацьовано та узагальнено, що дозволить отримати певну статистичну інформацію про стан кожної галузі життєдіяльності громади.

Анкетування можна пройти на офіційному сайті novobasanska.gromada.otg.ua ,або на офіційній сторінці фейсбук novabasan.otg, або в сільській раді вашого населеного пункту.