Святкові заходи до Дня Перемоги у селі Веприк

Дата: 11.05.2019 08:52

Жителі села Веприк   зібралися  віддати шану ветеранами, які своєю кров'ю відстояли нашу свободу.

Проведено  урочистий мітинг, в ході якого було вшановано нині живих ветеранів.. Хвилиною мовчання вшановано пам'ять 303  воїнів-односельців, які не повернулися з далеких доріг війни, та солдатів – ветеранів, що повернувшись відбудовували країну  та померли в мирний час, а також  воїнів земляків Бобровиччини, які  загинули захищаючи  цілісність України в зоні АТО. У відзначенні Дня Перемоги взяли активну участь учасники колективу художньої самодіяльності  «Калина» Веприцького  сільського будинку культури.

Дуже зворушливо звучали вітання, застереження та надія  на мир  з вуст наймолодших жителів села Веприк.  Хочеться подякувати черговий раз за організацію свята в.о. старости Ользі Мурадовій та спеціалісту Ользі Левченко.