16 травня всі у вишиванках та з гарним настроєм !!!!

Дата: 14.05.2019 09:07

16 травня всі у вишиванках та  з гарним настроєм!!!!

Всесвітній день вишиванки – щорічно відзначається у третій четвер травня. Цього річ дане  свято  припадає на 16 травня.

І хоч дата ще не встановлена офіційно — всі точно помітять, що воно настало, адже у цей день по всій Україні безліч людей одягає вишиванку на навчання, роботу, прогулянки по місту.

Саме ж свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку — одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання. Разом із тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Шановні жителі нашої громади,  не пропустіть День вишиванки в Україні, порадуйте себе та оточуючих красивим елементом національного костюму.