Просимо допомоги

Дата: 22.05.2019 12:11

21 травня   у нашій громаді трапилась неприємна подія.  Внаслідок пожежі повністю знищено домоволодіння сім”ї Руденків, що проживає по вулиці  Комарова, 16 в с. Нова Басань.  Літнє подружжя  залишилось без даху над головою, і будь-яких засобів на існування. Збитки для простої родини просто величезні.

Дана пожежа захопила і підсобне приміщення  сусідів сім”ї Пославських, у даному домоволодінні знищено дах сараю. Зараз даним сім’ям як ніколи потрібна наша допомога.

Відкрито рахунок для надання допомоги 5168755440868921 (Приватбанк) РУДЕНКО МИКОЛА СЕМЕНОВИЧ.

Не будьте байдужими до чужого горя, адже колись допомога може бути необхідною і для нас.

Бажаючих надати допомогу просимо звертатись до депутатів сільської ради або до сільської ради.

Тел. для довідок  (098) 487- 97-37

(063) 673-58-48