Збір проектних ідей до "Стратегічного плану розвитку Новобасанської обєднаної гомади на 2019-2027"

Дата: 06.06.2019 08:40

Триває  робота над формуванням  «Стратегічного  плану  розвитку Новобасанської об'єднаної територіальної громади на 2019-2027 рр.»

Запрошуємо громадські організації, представників бізнесу, підприємців та усіх зацікавлених мешканців нашої громади взяти участь у формуванні проектних ідей (ПІ) до  даного Стратегічного плану розвитку.

Проектні ідеї - це маленьки осяжні кроки  за допомогою яких реалізується стратегія в цілому.  ПІ  має бути представлена у формі, що додається і відповідати конкретному завданню (додається).  В разі відсутності завдання в запропонованому переліку автор пропонує свій варіант завдання. Всі ПІ, подані у формі карток ТЗ, будуть  обговорюватися під час четвертого засідання робочої групи. Після аналізування   будуть відібрані ПІ, які в подальшому будуть включені до вищезазначеного Стратегічного плану розвитку.

Проект структури цілей та завдань до майбутньої стратегії розвитку громади.

Проектна ідея (ТЗ)

Заповнені форми надсилати до 14 червня 2019 року на електронну адресу: novabasan.otg@gmail.com з позначкою «Проектна ідея»