Cпеціаліст  ВІДДІЛУ ЗАГАЛЬНОЇ, ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ, КАДРОВОЇ РОБОТИ ТА ДОКУМЕНТООБІГУ (3 одн.)

Дата: 04.03.2019 14:18

ОГОЛОШЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

Письмовий іспит, який відбувся 06.03.2019 року  кандидати на заміщення вакантної посади спеціаліст відділу загальної, організаційної, кадрової роботи та документообігу Новобасанської сільської ради  склали за такими результатами:

Прізвище, ініціали

кандидата

білета

Результати відповідей на питання

балів

1.

Мацуй О.М.

2.

Тертій Н.В.

3.

Левченко О.М.

Конкурсна комісія

ВИРІШИЛА:

1.Вважати переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади  спеціаліст відділу загальної,  організаційної, кадрової роботи та документообігу Новобасанської сільської ради Мацуй Олену Миколаївну та рекомендувати в.о. сільського голови Гарматі В.М. призначити її на відповідну посаду.

2 .Вважати переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади  спеціаліст відділу загальної,  організаційної, кадрової роботи та документообігу Новобасанської сільської ради Тертій Наталію Віталіївну та рекомендувати в.о. сільського голови Гарматі В.М. призначити її на відповідну посаду.

3.Вважати переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади  спеціаліст відділу загальної,  організаційної, кадрової роботи та документообігу Новобасанської сільської ради Левченко Ольгу Михайлівну та рекомендувати в.о. сільського голови Гарматі В.М. призначити її на відповідну посаду.

Оголошення про дату проведення конкурсу

До уваги кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в апараті виконавчого комітету  Новобасанської сільської ради!

Повідомляємо, що конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліст   відділу загальної, організаційної, кадрової роботи та документообігу

відбудеться 06.03.2019 р. о 10 год. 00 хв.

Осіб, що подали документи на заміщення вакантної посади, просимо прибути о 09:50 06.03.2019 року в приміщення Новобасанської сільської ради (адреса: вул. Шевченка 49, с. Нова Басань, Бобровицький район, Чернігівська область), при собі мати документ, що посвідчує особу.

Голова конкурсної комісії                                                                         В.ГАРМАТА

Оголошення про проведення конкурсу

Новобасанська сільська рада Бобровицького району Чернігівської області

04 лютого 2019 року

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади

Вимоги до кандидата:

-  Наявність громадянства України.

- Наявність повної вищої освіти відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

- Наявність стажу роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та на державній службі не менше 1 року чи стажу роботи за фахом не менше 3 років.

-  Володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов'язків.

-  Володіння комп'ютерною технікою.

ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ ПОДАЮТЬСЯ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:

-          заява про участь у конкурсі

-          особова картка П-2ДС з додатками

-          копії документів про освіту (диплом та додаток)

-          копія паспорта (всі сторінки)

-          копія реєстраційної картки платника податків

-          копія трудової книжки, завірена за місцем роботи

-          копія військового квитка

-          декларація про доходи за попередній рік, (кандидат на посаду) (електронна та паперова)

-          дві фотокартки розміром 4х6

Конкурсною комісією проводиться екзамен!!!!!

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень, тощо надається за адресою: село Нова Басань,  вул. Шевченка, 49.

Термін подання документів 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Прийом заяв до 05 березня  2019 року