Вшанування пам’яті загиблих захисників України

Дата: 29.08.2019 13:13

Сьогодні в Україні вперше вшановується пам’ять загиблих захисників України,  які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

Під час бойових дій загинув учасник антитерористичної операції,  наш земляк, житель Нового Бикова Андрій Єсипок. Біля меморіальної дошки, яка встановлена на честь бійця, на фасаді  Новобиківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, де  він навчався, покладено квіти.  Вшанувати пам’ять Андрія прийшли представники Бобровицької РДА, районної ради,  Новобасанської ОТГ,  вчителі,  батьки, учні, жителі громади.

Працівники апарату Новобасанської сільської ради вшанували пам’ять загиблих покладанням квітів біля пам’ятного знаку захисникам незалежної України в с. Нова Басань.