І знову перемога!

Дата: 18.10.2019 13:47

16 жовтня на центральному стадіоні м.Бобровиця відбулися районні змагання  з легкоатлетичного кросу. На змаганнях були присутні 14 команд закладів загальної середньої освіти з території Бобровицької міської ради, Новобасанської ОТГ (Новобасанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Новобиківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Старобиківський ЗЗСО І-ІІ ступенів) та с. Вороньки.

У загальнокомандному заліку по І групі команда Новобиківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів в складі - Сідельник Богдан, Заболотний Олександр, Денисенко Яна, Сутулова Дар’я, Самсон Дмитро, Миронова Ангеліна, Понько Вікторія, Войтко Андрій, Єрещенко Аліна, Білановський Владислав - зайняла ІІ місце.

На дистанції 800 метрів серед дівчат 2007 р.н. та молодших Дар’я Сутулова зайняла ІІІ місце (Новобиківський ЗЗСО І-ІІІ ст.)

У забігу дівчат 2002-2004 р.н. на 1000 м. ІІІ місце зайняла Аліна Єрещенко (Новобиківський ЗЗСО І-ІІІ ст.)

У юнаків 2007 р.н. та молодших на дистанції 1000 м кращим став Богдан Сідельник та ІІІ місце – Олександр Заболотний (Новобиківського ЗЗСО І-ІІІ ст.)

Дмитро Самсон (Новобиківського ЗЗСО І-ІІІ ст.) зайняв ІІ місце з бігу на 1000 м серед юнаків 2005-2006 р. н.

Всі переможці нагороджені медалями та грамотами Бобровицької міської ради.