Порядок денний 35 сесії 7 скликання від 19 березня 2020 року

Дата: 10.03.2020 11:43

Проект порядку денного 35 сесії 7 скликання від  19 березня 2020 року

1. Про створення лічильної комісії.
  2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 24 грудня 2019 року №28-32/2019 «Про бюджет Новобасанської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік)
  3. Про виділення коштів сільського бюджету на співфінансування проєкту «Придбання комплектуючих для вуличних спортивних майданчиків»
  4. Про затвердження Програми «Зміцнення матеріально-технічної бази  управління  соціального захисту населення Бобровицької РДА на 2020 рік»
  5. Про зміну цільового призначення об’єкту комунальної власності Новобасанської сільської ради