Дата: 18.03.2020 12:10

«Через карантин і до прийняття окремого рішення Уряду України з 12:00 18 березня Укрзалізниця  призупиняє внутрішнє залізничне пасажирське сполучення. При цьому компанія компенсує пасажирам повну вартість проїзних документів на усі скасовані поїзди – без стягнення додаткових зборів. Повернути квитки можна протягом одного місяця від дати запланованого відправлення поїзда, що скасований. Перепрошуємо за незручності, але це вимушений і необхідний захід для протидії поширенню коронавірусу та збереженню здоров’я українців», – заявив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Пропонуємо вашій увазі перелік поїздів, які скасовані через призупинення з 12:00 18 березня внутрішнього залізничного пасажирського сполучення