Новобасанська сільська рада оголошує благодійну акцію "Милосердя без меж"

Дата: 25.05.2020 15:54

1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Ця дата – можливість кожного з нас виявити найкращі якості нашої душі: доброту, милосердя, людяність, і подарувати свято дітям, яким не пощастило відчути теплоту родинного вогнища.

На території Новобасанської громади проживають 830 дітей. Серед них – 6 дітей-сиріт та дітей-позбавлених батьківської опіки, 45 - пільгових категорій.  Звичайно, водночас вирішити всі проблеми цих діточок важко. Однак надавши хоча б невелику допомогу кожному з них, ми зробимо їх дитинство трохи радіснішим і приємнішим .

З метою соціальної підтримки дітей пільгових категорій Новобасанська сільська рада оголошує благодійну акцію «Милосердя без меж». Жодна дитина не повинна залишитися без нашої уваги в цей особливий день. Кожен, хто бажає приєднатися до акції, може звернутися до координатора Марії Зубець за телефоном 0931369425 та отримати інформацію про дітей пільгових категорій, які проживають у Вашому рідному селі.

До 1 червня Ви можете надати благодійну допомогу чи подарувати подарунок (іграшки, солодощі, фрукти, одяг, канцелярське приладдя, тощо).

Не залишайтеся байдужими! Щаслива дитяча посмішка – найкраща винагорода!