29 липня 2020 року о 14 годині в приміщенні Новобасанської сільської ради відбудеться засідання 40 сесії.

Дата: 22.07.2020 16:52

Проект порядку денного  40 сесії сьомого скликання    29  липня 2020 року

1. Про обрання лічильної комісії.
  2. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Новобасанської сільської ради (об’єднана територіальна громада) за перше півріччя 2020 р.
  3.  Про звіт про виконання бюджету Новобасанської сільської обєднаної територіальної громади за І півріччя 2020 року
  4. Про призначення директора КНП «Новобасанський центр первинної медико-санітарної допомоги  Новобасанської сільської ради Бобровицького району Чернігівської області»
  5. Про розгляд клопотання Бобровицької районної ради Чернігівської області
  6. Про затвердження кошторисної документації «Організація та облаштування засобів дистанційної передачі даних на комерційному ВОГ Старобиківського ЗЗСО І-ІІ ступенів по вул. Акімова,74 с.Старий Биків Бобровицького району, Чернігівської області
  7. Про затвердження кошторисної документації «Реконструкція системи газопостачання з заміною вузла обліку газу та облаштування засобу дистанційної передачі даних нежитлової будівлі Новобиківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів по вул. Шевченка, 1 с. Новий Биків Бобровицького району Чернігівської області».
  8. Про затвердження експертної оцінки щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом « Реконструкція тротуарної доріжки з асфальтобетонного покриття з заміною на покриття з плитки ФЕМ, на території ДНЗ «Зернятко» по вул. Незалежності,10 с. Нова Басань Бобровицького району Чернігівської області»
  9. Про затвердження договорів та додаткових угод, укладених сільським головою за ІІ квартал.
  10. Про внесення змін до рішення сільської ради від 24 грудня 2019 року №28-32/2019 «Про бюджет Новобасанської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік  (код бюджету 25520000000)

Земельні питання, інші