Новобасанська сільська рада оголошує конкурс!

Дата: 27.11.2020 10:29

Додаток №1

До розпорядження сільського голови

«Про оголошення конкурсу заміщення вакантної посади

Новобасанської сільської ради»

від 27 листопада 2020 року № 225-к

Оголошення про проведення конкурсу

Новобасанська сільська рада Бобровицького району Чернігівської області

27 листопада 2020 року

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади

Начальник фінансового відділу Новобасанської сільської ради

(1 одн.)

Вимоги до кандидата:

-  Наявність громадянства України;

- Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра.

- Володіння державною мовою;

- Володіння комп'ютерною технікою.

- Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ ПОДАЮТЬСЯ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:

• заяву про участь у конкурсі;
  • заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копія паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування ( у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції»
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Конкурсною комісією проводиться екзамен!!!

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень, тощо надається за адресою: село Нова Басань,  вул. Шевченка, 49.

Термін подання документів 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Прийом заяв до 24 грудня 2020 року

Сільський голова                                                                    В.ЛЕВЧЕНКО