Перемога у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт «Юний дослідник»

Дата: 18.02.2021 15:38

Вітаємо ученицю 7 класу Білоцерківського ЗЗСО І-ІІ ступенівВакуленко Наталію, яка посіла І місце у фінальному етапі ХV Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник», секція «Народознавство, краєзнавство» з роботою «Весільні обряди в селі Білоцерківці, Бобровицького району, Чернігівської області» (Керівник Вікторія Самборин).

Перемога Наталії  у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу  є результатом копіткої та наполегливої праці учениці: збирання матеріалів, оформлення у вигляді науково-дослідницької роботи, переможне І місце в обласному етапі та направлення роботи за рішенням журі на Всеукраїнський етап, і  нарешті - таке бажане І місце у фінальному етапі конкурсу.

Вітаємо  ученицю та бажаємо творчої наснаги та подальших успіхів і перемог!