До уваги страхувальників та застрахованих осіб

Дата: 01.03.2021 16:34

Щоденно в робочі дні з 8.00 до 17.00 години  ви можете отримати відповіді та консультації з питань діяльності Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області та його відділень, щодо надання послуг за наступними напрямками роботи:

• облік страхувальників;
  • надання матеріального забезпечення по листках непрацездатності та страхових виплат потерпілим на виробництві;
  • надання медичних та соціальних послуг ( забезпечення технічними засобами реабілітації, санаторне лікування та медична реабілітація потерпілих на виробництві, реабілітаційне лікування після перенесених захворювань і травм, тощо);
  • охорона праці, профілактика виробничого травматизму, розслідування нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань;
  • інших питань з компетенції Фонду соціального страхування України.

«Гаряча телефонна лінія» управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області - тел. (0462) 662-464.

В.о. начальника управління в Чернігівській області  Нашиванько Володимир Петрович – тел.(0462) 662-255.

В.о. начальника Козелецького відділення Гарбуз Микола Павлович – тел. (046222) 4-28-75, 4-19-97.

Головний спеціаліст профілактики страхових випадків, представник у Бобровицькому районі Горлач Тетяна Броніславівна – (046232) 2-13-73.