10 серпня  2021 року о 14 годині  відбудеться  чергова сесія 8 скликання

Дата: 22.07.2021 16:05

До уваги депутатів!

10 серпня  2021 року о 14 годині  за адресою: вулиця Миру, 25  відбудеться  9 чергова сесія 8 скликання

1.Про створення лічильної комісії

2.Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Новобасанської сільської територіальноїгромади за  I півріччя 2021 року (код бюджету 25520000000)звіт доходи, звіт видатки

3.Про внесення змін до Регламенту Новобасанської сільської ради 8 скликання.Регламент зі змінами

4.Про створення органу приватизації  житлового фонду, який перебуває у комунальній власності Новобасанської сільської ради.

5. Про звільнення окремих категорій осіб/сімей від плати за надання соціальних послуг Центром надання соціальних послуг Новобасанської сільської ради

6.Про затвердження робочого проекту «Поточний ремонт автомобільної    дороги комунальної власності по вул. Миру в с. Нова Басань, Бобровицького району, Чернігівської області»

7.Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку об’єкта будівництва «Обладнання системи протипожежного захисту приміщень будівлі Вороньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, за адресою: Чернігівська область, с. Вороньки, вул. Гагаріна, 10»

8. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку об’єкта будівництва «Обладнання пристроями блискавозахисту будівлі Вороньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, за адресою: Чернігівська область, с. Вороньки, вул. Гагаріна, 10»

9. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку об’єкта будівництва «Вогнезахист дерев’яних конструкцій покрівлі будівлі Вороньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів,  за адресою: Чернігівська область, с. Вороньки, вул. Гагаріна, 10»

10. Про затвердження Положення про громадські слухання на території Новобасанської  сільської ради.

11.Про скасування рішення Новобасанської сільської ради

12.Про внесення змін до  штатних розписів закладів освіти.

13.Про затвердження зведених кошторисних розрахунків

14. Про затвердження зведених кошторисних розрахунків

15. Про затвердження зведених кошторисних розрахунків

16.Про внесення змін до рішення сільської ради №16-2/2020 від 23.12.2020 «Про придбання паливно -мастильних матеріалів на службові роз’їзди на 2021 рік».

17.Про внесення змін до рішення сільської ради №39-2/2020 «Про бюджет Новобасанської територіальної громади на 2021 рік (код бюджету 25520000000)»

18. Про внесення змін до рішення Новобасанської сільської ради №22-1/2020 від 08.12.2020 року «Про утворення виконавчого комітету Новобасанської сільської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу»

19. Про надання дозволу сільському голові на підписання договору

20. Про затвердження договорів та додаткових угод, укладених сільським головою за другий квартал 2021 року

21. Про затвердження штатних розписів Новобасанської сільської ради

22. Про внесення змін до договору оренди нерухомого майна (нежилих приміщень) комунальної власності Новобасанської сільської ради та укладення додаткової угоди.

23. Про внесення змін до рішення сільської ради №24-2/2020 від 23.12.2020 «Про придбання паливно - мастильних матеріалів  для роботи бензопили та бензотримера, генератора Вороньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів на 2021 рік».

24. Про внесення змін до рішення сільської ради №20-2/2020 від 23.12.2020 «Про придбання паливно -мастильних матеріалів  для роботи бензопили та бензотримера, генератора Новобиківського  ЗЗСО І-ІІІ ступенів на 2021 рік»

25. Про внесення змін до рішення сільської ради №27-2/2020 від 23.12.2020 «Про придбання паливно -мастильних матеріалів  для роботи бензопили та бензотримера, генератора Новобасанського  ЗЗСО І-ІІІ ступенів на 2021 рік»

26. Про затвердження проекту «Капітальний ремонт вимощення по периметру будівлі Новобиківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів по вул.  Шевченка, 1 в с. Новий Биків, Бобровицького району, Чернігівської області»

27. Про внесення змін у додаток №2 Програми економічного і соціального розвитку Новобасанської сільської ради ( територіальна громада) на 2021 рік

28. Затвердження акту комісії по обстеженню доріг і парків

29. Про відновлення  роботи танцювального майданчика

30. Про внесення змін до комісії по  списанню комунального майна

31. Про внесення змін до мережі.

32 Про затвердження Плану заходів із складання проекту бюджету Нововобасанської сільської територіальної громади на 2022 рік.

33.Про затвердження заходів щодо складання прогнозу бюджету Новобасанської сільської територіальної громади на 2022-2024 рік. Заходи

34. Про встановлення сільському голові надбавки за вислугу років.

Земельні питання, інші питання