Відбулося засідання позачергової сесії Новобасанської сільської ради

Дата: 07.10.2021 20:19

07 жовтня відбулося  засідання  позачергової сесії Новобасанської сільської  ради під головуванням сільського голови Миколи Дяченка.

Ключове питання на розгляді стосувалося схвалення прогнозу бюджету Новобасанської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Начальник фінансового відділу Любов Єрмолюк доповіла про прогнозні надходження й видатки бюджету на 2022-2024 роки, від збалансування яких залежатиме стабільне функціонування усіх сфер життєдіяльності громади. Прогноз бюджету громади затверджується вперше. Трудомісткий процес  його розроблення ґрунтується на підставі діючих положень бюджетно-податкового законодавства та з урахуванням пропозицій головних розпорядників коштів:  виконавчого комітету, відділів Новобасанської сільської ради.

Затверджено  також зведений кошторисний розрахунок по об’єкту «Капітальний ремонт харчоблоку ЗДО ясла-садочок «Яблунька» с.Новий Биків.