Вітаємо

Привітання в.о.сільського голови  з Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Дорогі жінки!

Прийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня! Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Проявляючи справжній професіоналізм, високу відповідальність та старанність, жінки нашої громади  невтомно працюють в усіх сферах життєдіяльності. Дорогі матері, сестри, дружини, доньки, колеги, ваша небайдужість до долі України, майбутнього наших дітей є запорукою успіхів рідного краю і держави. Світ стає добрішим, ніжнішим, і більш духовним, коли щасливо усміхаються жіночі очі.

Зичу, щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно і затишно. Нехай надійною опорою для вас буде родина, яка немов весняне деревце, квітує і проростає новими пагінцями. Міцного здоров’я вам та Божого благословення у всьому, дорогі Берегині українського роду.

В.о. сільського голови                                                                                В.М.Гармата