Новобасанська громада передала авто та прожектори для захисників

Новобасанська громада за кошти місцевого бюджету придбала та передала військовій частині Національної гвардії України автомобіль та товари оборонного призначення – два  прожектори для виявлення ворожих цілей.   Забезпечення автомобільним транспортом та товарами оборонного призначення - один із головних векторів, над яким постійно працює Новобасанська громада.    Автомобіль допоможе військовим виконувати свої завдання і забезпечить їм безпеку та рухомість. Повний привід, підвищена прохідність та надійність автомобіля дозволять нашим захисникам ефективно опікуватись територією та захищати мирних громадян.    Ми разом, і, як ніколи, згуртовані! І саме це надихає воїнів, підтримує бойовий дух і наближає Перемогу!    Слава Україні!

16:31 09.06.2023

До уваги жителів Новобасанської громади!

. З 01.06.2023 року по 30.06.2023 року  у населених пунктах громади  будуть проводитись роботи з обстеження димових та вентиляційних каналів житлових і громадських будинків.

11:35 01.06.2023