Дата: від до Скинути

Дотримання встановлених вимог в перукарнях та салонах краси, в закладах  громадського харчування, в закладах  торгівлі  продовольчими та непродовольчими товарами, агропродовольчих ринках   на період карантину у зв’язку з поширенням корона вірусної хв

Дотримання встановлених вимог в перукарнях та салонах краси, в закладах  громадського харчування, в закладах  торгівлі  продовольчими та непродовольчими товарами, агропродовольчих ринках  на період карантину у зв’язку з поширенням корона вірусної хв

З початком наступу ворожих військ росії, наша медична система спрямована на допомогу захисникам Збройних сил України, проте робота  з подолання корона вірусної хвороби в країні триває.

10:31 17.10.2022

Допомога від Товариства Червоного Хреста України

Найщиріші слова подяки Товариству Червоного Хреста України, яке допомагає з облаштуванням житла для мешканців модульного містечка у Новому Бикові, що буде відкрито найближчими днями. Представники Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Сергій Сміян та Валерій Слєсарєв, голова Ніжинської районної організації Єлизавета Саєнко завезли сьогодні гуманітарну допомогу, що буде розподілена між мешканцями містечка: пральна машина, одіяла, подушки, посуд, постільна білизна - усе, щоб найбільш постраждалі жителі нашої громади знову змогли відчути хоч трішки комфорту.

17:40 13.10.2022