Чернігівська область, Бобровицький район

Новини

2 жовтня у  будинку культури с.Новий Биків пройшли урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Присутніх привітали заступник голови районної ради Андрій Ткаченко, в.о. голови Новобасанської сільської ради  Віктор Гармата, начальник відділу освіти Віталій Ралко, голова районної профспілки працівників освіти Тамара Івашко.

Під час урочистостей вшанували ветеранів педагогічної праці, а кращі працівники галузі були нагороджені Почесними грамотами районної державної адміністрації, районної ради, сільськоїї ради.

Також привітали освітян артисти Ніжинського академічного українського драматичного театру імені Михайла Коцюбинського.

"Перемагай легко"

Саме під таким гаслом 23 вересня на Красній площі обласного центру відбувся «Напівмарафон Нова Пошта Чернігів -2018». Цей захід став традиційним, адже пройшов у Чернігові вже втретє.
Спортивне зібрання об’єднало майже 2 тисячі учасників – дорослих та дітей, більше ста волонтерів. Спробували себе на дистанціях і досить багато гостей із Києва. Були й представники інших країн – Білорусі, Польщі, Сполучених штатів Америки.
Серед учасників цього дійства були і представники нашої громади: Книр Анастасія та Савчук Артем, учені 9 класу Новобасанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів і Верозуб Володимир, учень 10 класу Новобиківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Вони приймали участь у забігу на дистанції 1000 м.
Привітали учасників заходу Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко та директор Департаменту сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації Ніна Лемеш. До речі, очільниця профільного департаменту особисто подолала дистанцію 10 кілометрів.
Спортивне свято також підтримали тисячі глядачів.