Оголошення про передачу в оренду об'єкта комунальної власності

Новобасанська сільська рада повідомляє про намір передати в оренду об’єкт комунальної власності

Мова про нежитлове приміщення, яке знаходиться в будівлі  Новобиківського сільського будинку культури. Його площа 34,5 кв.м.  Знаходиться у селі Новий Биків Бобровицького району Чернігівської області, за адресою: вул. Центральна  2.

Приміщення можна використовувати для торгівлі продовольчими та промисловими товарами. Строк оренди – до 3 років.

Заяви щодо оренди об’єкта комунальної власності приймаються виконавчим комітетом сільської ради з 8-00 до 17-00 години (перерва з 13-00 до 14-00 години) за адресою: вул. Шевченка, 49, с. Нова Басань Бобровицький район Чернігівська область, 17461.

Строк прийняття – 10 робочих днів після розміщення оголошення. Кінцевий строк прийняття заяв: 14 лютого2019 року (включно).

Якщо надійде дві і більше заяв щодо оренди майна, на яке надано оголошення, сільська рада оголосить конкурс.

Додаткову інформацію можна отримати у виконавчому комітеті сільської ради за адресою: вул. Шевченка, 49, с. Нова Басань Бобровицький район Чернігівська область, 17461, телефон: 2-56-08.