Оголошення про дату проведення конкурсу

До уваги кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в апараті виконавчого комітету  Новобасанської сільської ради!

Повідомляємо що конкурс на заміщення вакантної посади головного  спеціаліста-економіста  відділу фінансів

відбудеться 14.09.2018 р. о 14 год. 00 хв.

Осіб, що подали документи на заміщення вакантної посади, просимо прибути о 13:50 14.09.2018 року в приміщення Новобасанської сільської ради (адреса: вул. Шевченка 49, с. Нова Басань, Бобровицький район, Чернігівська область), при собі мати документ, що посвідчує особу.

Голова конкурсної комісії                                                                В.М. Гармата

02 серпня  2018 року

головний спеціаліст відділу фінансів

Вимоги до кандидата:

-          вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра

-         стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше одного року або стаж роботи за фахом не менше трьох років в інших сферах управління.

-          копія військового квитка

-          декларація про доходи за попередній рік, (кандидат на посаду) (електронна та паперова)

Конкурсною комісією проводиться екзамен!!!!!

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень, тощо надається за адресою: село Нова Басань,  вул. Шевченка, 49.

Термін подання документів 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Прийом заяв до 02 вересня  2018 року

25 липня 2018 року

на заміщення вакантної посади

Cпеціаліст І категорії  ВІДДІЛУ ОСВІТИ,  КУЛЬТУРИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ (3 од.)

Прийом заяв до 25 серпня  2018 року

Оголошення про дату проведення конкурсу

Повідомляємо, що конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліст І категорії відділу освіти, культури,  сім’ї, молоді та спорту

відбудеться 23 липня 2018 р. о 10 год. 00 хв.

Осіб, що подали документи на заміщення вакантної посади, просимо прибути о 09:50  23.07.2018 року в приміщення Новобасанської сільської ради (адреса: вул. Шевченка 49, с. Нова Басань, Бобровицький район, Чернігівська область), при собі мати документ, що посвідчує особу.

Голова конкурсної комісії                                                                            В.М. Гармата

Оголошення про дату проведення конкурсу

Повідомляємо, що конкурс на заміщення вакантної посади начальник відділу освіти, культури,  сім’ї, молоді та спорту

відбудеться 02.07.2018 р. о 10 год. 00 хв.

Осіб, що подали документи на заміщення вакантної посади, просимо прибути о 09:50 02.07.2018 року в приміщення Новобасанської сільської ради (адреса: вул. Шевченка 49, с. Нова Басань, Бобровицький район, Чернігівська область), при собі мати документ, що посвідчує особу.

Голова конкурсної комісії                                        В.М. Гармата

Cпеціаліст І категорії  ВІДДІЛУ ОСВІТИ,  КУЛЬТУРИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Прийом заяв до 08  липня  2018 року

Новобасанська сільська сільська рада