Оголошення про проведення конкурсу

Оголошення про дату проведення конкурсу

До уваги кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в апараті виконавчого комітету  Новобасанської сільської ради!

Повідомляємо, що конкурс на заміщення вакантної посади начальник відділу освіти, культури,  сім’ї, молоді та спорту

відбудеться 02.07.2018 р. о 10 год. 00 хв.

Осіб, що подали документи на заміщення вакантної посади, просимо прибути о 09:50 02.07.2018 року в приміщення Новобасанської сільської ради (адреса: вул. Шевченка 49, с. Нова Басань, Бобровицький район, Чернігівська область), при собі мати документ, що посвідчує особу.

Голова конкурсної комісії                                        В.М. Гармата

Оголошення про проведення конкурсу

Новобасанська сільська рада Бобровицького району Чернігівської області

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади

Cпеціаліст І категорії  ВІДДІЛУ ОСВІТИ,  КУЛЬТУРИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Вимоги до кандидата:

-          вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра

-         стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше одного року або стаж роботи за фахом не менше трьох років в інших сферах управління.

ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ ПОДАЮТЬСЯ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:

-          заява про участь у конкурсі

-          особова картка П-2ДС з додатками

-          копії документів про освіту (диплом та додаток)

-          копія паспорта (всі сторінки)

-          копія реєстраційної картки платника податків

-          копія трудової книжки, завірена за місцем роботи

-          копія військового квитка

-          декларація про доходи за попередній рік, (кандидат на посаду) (електронна та паперова)

-          дві фотокартки розміром 4х6

Конкурсною комісією проводиться екзамен!!!!!

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень, тощо надається за адресою: село Нова Басань,  вул. Шевченка, 49.

Термін подання документів 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Прийом заяв до 08  липня  2018 року

Новобасанська сільська сільська рада

Бобровицького району Чернігівської області

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади

ВІДДІЛУ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ,СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ Новобасанської сільської  ради):

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ,СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Вимоги до кандидата:

-          стаж робити за фахом не менше п’яти років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в навчальних закладах не менше 3 років

ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ ПОДАЮТЬСЯ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:

-          заява про участь у конкурсі

-          особова картка П-2ДС з додатками

-          копії документів про освіту (диплом та додаток)

-          копія паспорта (всі сторінки)

-          копія реєстраційної картки платника податків

-          копія трудової книжки, завірена за місцем роботи

-          копія військового квитка

-          дві фотокартки розміром 4х6

Конкурсною комісією проводиться екзамен!!!!!

Прийом заяв до 16  червня  2018 року