Оголошення про проведення сесії

25 липня 2018 року  о 14 год.00 хв.

у приміщенні Новобасанської сільської ради відбудеться  одинадцята  сесія

сьомого скликання

25 червня 2018 року  о 14 год.00 хв.

у приміщенні Новобасанської сільської ради відбудеться  десята  сесія

Проект порядку денного десятої сесії сьомого скликання 25 червня 2018 року

1. Про обрання лічильної комісії
  2. Про покладання та виконання обов’язків сільського голови
  3. Про затвердження Порядку виявлення,  взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою   та  прийняття такого майна у комунальну власність територіальної громади Новобасанської сільської ради

4. Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території Новобасанської сільської ради у нічний час.
  5. Про вступ до Асоціації об’єднаних територіальних громад
  6. Про схвалення проекту  рішення Новобасанської сільської ради «Про надання згоди на  добровільне приєднання Вороньківської сільської ради до Новобасанської сільської ради.
  7. Про безоплатне прийняття бюджетних установ (освітніх закладів) та їх майна зі спільної власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району у комунальну власність Новобасанської сільської ради. ,додаток
  8. Про зміну засновника, найменування та затвердження в новій редакції статутів закладів загальної середньої освіти.
  9. Про затвердження звіту про виконання  сільського бюджету за І квартал 2018 року. Додаток 1,  додаток 2.
  10. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік
  11. Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік
  12. Про затвердження ставок єдиного податку на 2019 рік
  13. Про транспортний податок на 2019 рік
  14. Про акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на 2019 рік
  15. Про затвердження розпоряджень  сільського голови прийнятих у міжсесійний період.
  16. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік»
  17. Про затвердження зведених кошторисних розрахунків.
  18. Про розподіл субвенції на розвиток інфраструктури.
  19. Про затвердження договорів оренди.
  20. Затвердження рішення виконкому по дорогах
  21. Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Новобасанської сільської ради
  22. Про призначення директора комунального підприємства.
  23. Про затвердження у новій  редакції  статуту комунального підприємства по обслуговуванню населення підвідомчої території Новобасанської сільської ради
  24. - Земельні питання, Інші питання.

29 травня 2018 року  об 11 год.00 хв.

у приміщенні Новобасанської сільської ради відбудеться  дев'ята сесія

сьомого скликання

Проект порядку денного  девятої сесії сьомого скликання

29 травня 2018 року

1. Про обрання лічильної комісії
  2. Про внесення змін до рішення Новобасанської сільської ради №10-1/2017 від 16.11.2017 «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та їх виконавчих органів.
  3. Про внесення змін до рішення Новобасанської сільської ради № 2-3/2017  від 22.12.2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік».
  4. Про затвердження штатного розпису
  5. Про затвердження розпоряджень сільського голови, виданих у міжсесійний період.
  6. Про внесення змін до рішення Новобасанської сільської ради № 32-3/2017 року  «Про оплату праці сільського голови на період повноважень Новобасанської сільської ради сьомого скликання».
  7. Про внесення змін до рішення Новобасанської сільської ради № 33-3/2017 року  «Про оплату праці секретаря та керуючого справами (секретаря виконкому) сільської ради на період повноважень Новобасанської сільської ради сьомого скликання».
  8. Про внесення змін до рішення Новобасанської сільської ради № 34-3/2017 року  «Про оплату праці виконуючих обов’язки старост Новобасанської сільської ради на період повноважень Новобасанської сільської ради сьомого скликання».
  9. Про співфінансування інвестиційного проекту