Проекти рішень сільської ради

Порядок денний 11 сесії сьомого скликання від 25 липня 2018 року

1. Про обрання лічильної комісії
  2. Про  покладання та виконання обов’язків сільського голови( доповідає Гармата В.М.)
  3. Про ліквідацію Новобасанського ЗЗСО І-ІІ ступенів Новобасанської сільської ради  Бобровицького району  Чернігівської області (Кожура М.І.)
  4. Про порушення клопотання перед Чернігівською обласною радою про безоплатну передачу у комунальну власність Новобасанської сільської ради районного дочірнього підприємства «Бобровицький райагролісгосп» (Кожура М.І.)
  5.  Про затвердження Положення про порядок надання ритуальних послуг на території Новобасанської сільської ради (Кожура М.І.)
  6. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Новобасанської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік (Мороз О.П.)
  7. Про затвердження переліку проектів, які фінансуються у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури Новобасанської  сільської ради. (Мороз О.П.)
  8. Про затвердження рішень виконавчого комітету №59, №60 від 13.06.2018 року  «Про затвердження проектної документації» (Мороз О.П.)
  9. Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території Новобасанської сільської ради у нічний час.( Могильна О.М.)
  10. Про внесення змін до рішення Новобасанської сільської ради №10-1/2017 від 16.11.2017 «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та їх виконавчих органів». (Могильна О.М.)
  11. Про скасування рішення Новобасанської сільської ради №23-10/2018 від 25 червня 2018 року  «Про  призначення директора комунального підприємства по обслуговуванню населення  підвідомчої території Новобасанської сільської ради» (Мороз О.П., Могильна О.М.)
  12.  Про надання дозволу начальнику відділу освіти, культури, сім’ї,  молоді та спорту використання власного автомобіля у службових цілях.
  13. Про затвердження розпоряджень в.о. сільського голови виданих у міжсесійний період.
  14. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2017 року «Про сільський  бюджет на 2018 рік»
  15. Про затвердження договорів та додаткових угод, укладених в.о. сільського голови, секретарем сільської ради за ІІ квартал 2018 року.
  16. Про надання дозволу в.о. сільського голови заключити договір із підрядною організацією
  17. Про затвердження штатних розписів та тарифікаційних списків.
  18. Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, здійснення представницьких та інших заходів Новобасанської сільської ради на 2018 рік.
  19. Про зміни до мережі.
  20. Про затвердження розпорядження в.о. сільського голови «Про створення комісії з прийому-передачі закладів освіти»
  21. Про  внесення змін до Програми соціального захисту населення підвідомчої території на 2018 рік.
  22. .Про  Програму попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених  батьківського піклування на підвідомчій території  Новобасанської  сільської ради на 2018 рік. Програма
  23. Про затвердження Положення про списання комунального майна
  24. Про внесення змін до Програм (Мороз)
  25. Про виконання програми зміцнення матеріально-технічної бази упрвління соціального захисту населення Бобровицької РДА (Мороз)
  26. Про надання дозволу на виготовлення проектної документації.(світло)
  27. Про надання дозволу на виготовлення  проектної документації на покрівлю Новобасанського ЗЗСО.

28.- Земельні питання.

Інші

Проекти рішень порядку денного десятої сесії сьомого скликання 25 червня 2018 року

1. Про обрання лічильної комісії
  2. Про покладання та виконання обов’язків сільського голови
  3. Про затвердження Порядку виявлення,  взяття на облік, збереження та використаннябезхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою   та  прийняття такого майнау комунальну власність територіальної громади Новобасанської сільської ради

4. Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території Новобасанської сільської ради у нічний час.
  5. Про вступ до Асоціації об’єднаних територіальних громад
  6. Про схвалення проекту  рішення Новобасанської сільської ради «Про надання згоди на  добровільне приєднання Вороньківської сільської ради до Новобасанської сільської ради.
  7. Про безоплатне прийняття бюджетних установ (освітніх закладів) та їх майна зі спільної власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району у комунальну власність Новобасанської сільської ради. ,додаток
  8. Про зміну засновника, найменування та затвердження в новій редакції статутів закладів загальної середньої освіти.
  9. Про затвердження звіту про виконання  сільського бюджету за І квартал 2018 року. Додаток 1,  додаток 2.
  10. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік
  11. Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік
  12. Про затвердження ставок єдиного податку на 2019 рік
  13. Про транспортний податок на 2019 рік
  14. Про акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на 2019 рік
  15. Про затвердження розпоряджень  сільського голови прийнятих у міжсесійний період.
  16. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік»
  17. Про затвердження зведених кошторисних розрахунків.
  18. Про розподіл субвенції на розвиток інфраструктури.
  19. Про затвердження договорів оренди.
  20. Затвердження рішення виконкому по дорогах
  21. Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Новобасанської сільської ради
  22. Про призначення директора комунального підприємства.
  23. Про затвердження у новій  редакції  статуту комунального підприємства по обслуговуванню населення підвідомчої території Новобасанської сільської ради
  24. - Земельні питання, Інші питання.