Чернігівська область, Бобровицький район

Проекти рішень шостої сесії сьомого скликання 02.03.2018

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ШОСТОЇ СЕСІЇ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

1.Про обрання лічильної комісії

2.Про початок повноважень депутата Новобасанської сільської ради.

3.Про затвердження Передавального акту Білоцерківськоїсільської ради.

4.Про затвердження Передавального акту Веприцької сільської ради.

5. Про затвердження Передавального акту  Новобиківської сільської ради.

6. Про затвердження акта приймання-передачі документів, що нагромадились під час діяльності Білоцерківської сільської ради станом на 31.12.2017 року

7.Про затвердження акта приймання-передачі документів, що нагромадились під час діяльності Веприцької сільської ради станом на 31.12.2017 року.

8.Про затвердження акта приймання-передачі документів, що нагромадились під час діяльності Новобиківської сільської ради станом на 31.12.2017 року

9. Про виконання сільського бюджету  за 2017 рік.

10. Про затвердження розпоряджень сільського голови, виданих в міжсесійний період.

11. Про внесення змін  до сільського бюджету на 2018 рік

12. Про внесення змін до програми соціально-економічного розвитку села на 2018 рік.

13. Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок сільського бюджету.

14. Про зміни до мережі.

15. Про передачу іншої субвенції із сільського бюджету с. Нова Басань Бобровицькому районному бюджету.

16. Про затвердження договорів оренди автомобілів.

17. Про надання дозволу на підписання договору купівлі-продажу земельної ділянки в с. Новий Биків.

18.  Про співпрацю між Новобасанською сільською радою та  «Чернігівським регіональним відділенням Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад».

19. Про затвердження правил благоустрою населених пунктів.

20. Про затвердження порядку  розгляду земельних спорів.

21 Про затвердження об’єктів і видів суспільно-корисних оплачуваних робіт для осіб, які вчинили адміністративне правопорушення.

22. Внесення змін до програми соціально-економічного розвитку Новобасанської сільської ради

23. Земельні питання.

24 Різні питання